MUSTEK CNC TECRÜBESİ İLE VISION WIDE TEKNOLOJİSİ TEKRAR BULUŞTU

VTEC Vision Wide’ın Türkiye’de satılan diğer CNC köprü tipi işleme merkezlerinden üstünlüklerinden bir kaçı şu şekilde belirtilmektedir: Bilyalı vidalarda bulunan içten soğutma sistemi, uzaktan müdahele yazılımı, direk akuple şanzıman, W ekseninde ikiz balans silindiri, otomatik kafa, karşı ağırlık sistemindeki büyük hidrolik aküler sayesinde rijit yapısı gibi. VTEC Vision Wide’ın geniş ürün gamında kalıpçılığa özel hızlı tezgahları ve ağır iş parçaları için ağır paso verebilen tezgahları da bulunmaktadır

      Türkiye pazarına kurulduğu yıl MUSTEK CNC ile adım atan ve 5 yıl boyunca MUSTEK CNC tarafındanTürkiye’de temsil edilen VTEC Vision Wide işleme merkezleri, 2012’den itibaren tekrar MUSTEK CNC ile yollarını birleştirme kararı aldı. VTEC Vision Wide yetkilileri bu kararı almaktaki sebeplerini MUSTEK CNC’nin tecrübeli servis desteği ve iletişim rahatlığı olarak belirtiyorlar.

MUSTEK CNC iş geliştirme müdürü Sena PERK “Gelişmelerden çok memnunuz, Türkiye’de köprü tipi işleme merkezleri için ciddi bir pazar var ve VTEC Vision Wide Türkiye’de tercih edilen güçlü bir tezgah. Eski ilişkilerimizden dolayı birbirimize gerek teknik gerekse ticari konularda her türlü desteği sağlamaktayız. Kısa süre içerisinde müşterilerimizle olumlu görüşmeler kaydettik. Vision Wide yetkilileri de geçtiğimiz haftalarda Türkiye’de yapılan toplantılarımızda memnuniyetlerini dile getirdiler.” açıklamasında bulundu.

Günümüzde Tayvan, takım tezgahları sektöründe hem geliştirdikleri teknoloji açısından hem de ihracatrakamları açısından çok ciddi bir paya sahip. VTEC Vision Wide, Tayvan’da önde gelen ve Türkiye ’de de yaygın olarak tanınan bir CNC köprü tipi işleme merkezi üreticisi. Kendilerini temsil edecek firmanın ürünleri konusunda kendileri kadar yetkin olmasını bekleyen VTEC Vision Wide, Mustek CNC’nin profesyonel ekibine güvendiğini bildirmektedir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s