EKONOMİK FREZELEME

Değiştirilebilir kafalı parmak frezelerde CoroMill 316 sistemi, takım sapına yüksek gücü garantili hassasiyetle birleştiren özgün bir vida dişli bağlamayla bağlıdır. Bu takım CoroMill Plura geometrilerine dayanır ve Sandvik Coromant’ın en son çıkan PVD kalitelerinde mevcuttur. Kesme takımı ve takımlama sistemi uzmanı Sandvik Coromant yenilikçi değiştirilebilir kafalı parmak freze sistemi CoroMill® 316 için yepyeni üç uç stilini 1 Ekim’den itibaren piyasaya sunuyor. Her biri iki kesme ağzına sahip bu yeni tasarımlar, en zorlayıcı frezeleme sorunlarının üstesinden gelmede yardımcı olması için maksimum güç ve güvenlik sunuyor. Bu yeni uçlar CoroMill 316 için kesme derinliğini 0,8 x Dc aralığına genişletiyor.

Bu aralık profil frezeleme, alüminyum işleme ve finiş işleme gibi tipik imalathane işleri için güçlü bir kesme ağzına sahip küresel formlu uç ile uyumludur. Sırada oluk frezeleme, sırt frezeleme, dalma frezeleme, alın frezeleme, açılı frezeleme ve cep frezeleme için köşe radyuslu uç vardır. Bu, özellikle oluk frezelemede mükemmel talaş boşaltma performansı sunar. Son olarak, farklı açılarda pah kırma için bir kanal ucu bulunmaktadır ve aynı zamanda optimize nokta delik delme yeteneği de sunar.
Frezelemede “sessiz verimlilik” dönemi
     1 Ekim’de piyasaya sunulacak olan bu yeni adaptörler, azaltılmış titreşim kapasitesi ve hatta artırılmış kesim verisi ile yüzey finiş işlemeyi önemli ölçüde geliştirebilir. Aynı zamanda artırılmış sıcaklık sınırlaması ve kesme sıvısını malafa boyunca geçirerek ve dolayısıyla takım ömrünü artırarak daha uzun kavramalı freze çevrimlerine izin verir.

Sessiz Takımlar’daki patentli sönümlenmiş mekanizmanın sunduğu fayda eksiksiz bir şekilde çok çeşitli frezeleme operasyonlarına uygulanabilir.Kesme takımı ve takımlama sistemi uzmanı Sandvik Coromant yenilikçi Sessiz Takımlar frezeleme adaptörleri ürün aralığını genişletmeye başladı. 4-5xD boylarında mevcut olan yeni sönümlenmiş adaptörler, sönümlenmemiş sistemlere göre yüzde 50’den fazla verimlilik artışı sunabilir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s