AKILLI VİNÇ


SMARTON, tek bir araba ile 6,3 tondan 250 tona kadar, iki araba ile ise 500 tona kadar kaldırma kapasitesine sahiptir. SMARTON’un akıllı kaldırma düzeneği farklı kaldırma ihtiyaçlarına göre ayarlanabiliyor. Akıllı kaldırma sistemine sahip bir temel ağır hizmet tipi vince ihtiyaç duyuyorsanız, SMARTON tam size göredir. Yalın görünümünün altında müşterinin üretim sürecine katkıda bulunacak pek çok özelliği standart olarak barındırmaktadır. Yükü kaldırmak için müşteri daha karmaşık yapıya sahip bir sisteme ihtiyaç duyuyorsa, ihtiyaca göre Akıllı Özellikler de eklenebilmektedir. “Belli başlı Akıllı Özellikler uygulamaların birçoğunda kullanılmak üzere önerilmektedir. Ancak, müşterinin üretim süreci bağlamında araştırmaya değer farklı özellikler de mevcuttur,” diyor, Konecranes Türkiye Genel Müdürü, Burhan Yılmaz.
SMARTON, Konecranes’ın 50 yılı aşkın bir süredir proses endüstrilerinde ağır hizmet tipi kaldırma uygulamalarından edindiği deneyimin bir sonucu olarak üretilmiştir. SMARTON, sunduğu mekanik mükemmellik, akıllı kaldırma sistemi ve servis desteğinin kusursuz bileşimi sayesinde piyasaya tanıtıldığı ilk günden itibaren dünyanın lider sanayi şirketlerince tercih edilmiştir. SMARTON, genel imalat, çelik, otomotiv, kâğıt ve kâğıt hamuru, madencilik ve enerji sektörleri de dâhil olmak üzere birçok sanayi sektörüne yönelik akıllı hizmetler sunmaktadır

Modüler ve genişletilebilir

SMARTON felsefesine göre; denenmiş ve test edilmiş parça ve özellikler vinç sisteminin temelini oluşturur. Bu yaklaşım sayesinde SMARTON’u kişiselleştirmek ve özelliklilerini arttırmak her zaman mümkündür. Örneğin, yazılım tabanlı Akıllı Özellikler SMARTON’a, vinç uzun yıllardır kullanılıyor olsa bile yüklenebilir.

Kolay servis erişimi

SMARTON’da uzaktan İzleme ve Raporlama hizmeti sunan TRUCONNECT® donanımı mevcuttur. Donanımın sağladığı gerçek kullanım verileri sayesinde bakım faaliyetlerini optimize etmenin yanı sıra, bakım ile uygulama uyumunu da takip edebilirsiniz. Veriler, faaliyetlerinizi planlayabilmeniz için sağlam adımlar atmanız ve bakım yatırımları ile verimlilik konularında doğru kararlar almanız konularında kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Ayrıca, Uzaktan Servis ile herhangi bir ekipman bozulduğunda 7/24 servis birimlerinden destek alabilirsiniz.

Verimli, güvenli ve kullanıcı dostu

SMARTON ve sahip olduğu tüm özellikler; güvenliği arttırmak, verimliliği ve etkinliği geliştirmek üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Ayrıca vincin kolay kullanılır olması sağlanmıştır.
 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s