SECO, ISIYA VE AŞINMAYA DAYANIKLI YENİ DURATOMİC® SINIFI DP3000’İ PİYASAYA SÜRDÜ

Tüm Perfomax uç geometrilerinde ve boyutlarında mevcut olan DP3000, takım ömrünü uzatırken daha yüksek kesme verilerinin kullanılmasına imkan verir. Bu ürünün sahip olduğu sertlik ve güç dengesi, ucun yüzey kenarında bulunan artırılmış kobalt içeriği ile titanyum karbon nitrit (TiCN) ve alüminyum oksid’den (Al2O3) oluşan Duratomic kaplamanın birlikteliğinden kaynaklanır. Seco, dengeli bir şekilde ısıya ve aşınmaya dayanıklılık ile beraber güç sunan, çeşitli malzemelerde delik işleme için ideal yeni Duratomic® sınıfı DP3000’i piyasaya sürdü. Perfomax® değiştirilebilir uçlu matkaplarla kullanılmak üzere tasarlanan bu ürünün özellikleri açılı girişler ve darbeli kesmeler gibi zorlu durumlarda bile güvenilir, düşük maliyetli ve verimli performansı hizmetinize sunar.

Tüm Perfomax matkaplar, yüksek tutarlılık sağlayan güçlü kare uçlara sahiptir. Düşük sürtünme sağlayan kaplamaları ve benzersiz talaş kanalı tasarımları, talaş kaldırma işlemlerini optimum düzeye taşıyarak üretkenliği ve işlem güvenilirliğini artırır. Uçların çok yönlü olması, stok ve üretim maliyetlerinin azalmasına yardımcı olur.

Seco Tools firması karbür kesme takımları ve aksesuarları imalatı ve tedarikçisi olarak tanınan bir firma olup, metal işleme konusunda başlıca fikir ve teknoloji üreten bir firma olarak da bilinmektedir. Seco, bağlantı noktasından kesme ucuna kadar 25.000 çeşit ürün ile, en karmaşık işleme operasyonlarında bile çözüm sağlamaktadır. Seco tüm dünyada talaşlı imalat sektörüne teknolojik ve maliyet azaltıcı çözümleri ile hizmet vermektedir. Seco’nun tescilli markası Duratomic işlemi, daha sert, tok ve pürüzsüz uç yüzeyleri oluşturmak üzere maddelerin atomik seviyelerde manipüle edilmelerini içerir. Böylelikle üretkenlik, yüzey kalitesi, takım ömrü ve genel kesme becerisi alanlarında doğrudan faydalar elde edilmesi sağlanır. Ucun fiziksel sağlamlığını artırmaya ek olarak, Duratomic teknolojisi ayrıca işleme tutarlılığını maksimum seviyeye çıkartmak için üstün termal kontrol sağlar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s