TIME MAKİNA SEKTÖRÜNÜN FUARI

Uluslararası Üretim Teknolojileri Fuarı 6. kez ziyaretçiyle buluşmaya hazırlanıyor. Üretim teknolojisi alanındaki tüm lider firmaların yer alacağı TIME 2011, sektörün devlerini ağırlayarak, üretim teknolojilerinde önemli bir zirve olmayı hedefliyor.

Türkiye’nin üretim teknolojileri alanındaki kalitesini, deneyimini, başarısını dünya pazarlarına aktarmak ve sektörde yaşanan gelişmeleri sergilemek adına büyük önem taşıyan 6. Uluslararası Üretim Teknolojileri Fuarı TIME 2011, 24–27 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / Cnr Expo’da profesyonelleri buluşturacak. ITE Group Türkiye Ofisi E Uluslararası Fuarcılık (EUF) tarafından, Makine İmalatçıları Birliği (MİB) ve KOSGEB desteğinde gerçekleştirilecek fuara yerli ve yabancı lider firmalar katılacak. 20 bin metrekare alanda gerçekleşecek olan fuar, sektörün önemli markalarına ev sahipliği yapacak. Üretim teknolojileri profesyonellerini bir araya getirecek olan fuarı 20 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

TIME 2011, yurt içinden olduğu kadar yurt dışından da profesyonel ziyaretçileri ağırlamayı hedefliyor. Başta ABD, Almanya, Bulgaristan, Fransa, Irak, İngiltere, İran, İspanya, İtalya, Polonya, Romanya, Rusya Federasyonu ve Orta Doğu ülkelerinden olmak üzere pek çok ülkeden ziyaret bekleniyor.

TIME 2011’de yer alacak ürün profili: Sac işleme makineleri, kaynak makine ve ekipmanları, endüstriyel robotlar, yüzey işlem teknolojileri, endüstriyel boya sistemleri, endüstriyel fırınlar, otomasyon sistemleri, hidrolik-pnömatik sistemler, elektrik/elektronik sistemler, kesme yağları – kimyasallar, kompresörler, elektrik motorları, redüktörler, hırdavat ve el aletleri, lazer kesme makineleri, istifleme makineleri, depolama sistemleri, çevre-güvenlik sistem ve ekipmanları, tasarım mühendisliği, CNC /NC takım tezgahları, cad/cam, kesici ve tutucu takımlar, ölçüm-kalite kontrol ve laboratuar ekipmanları, metal kalıp döküm ürün ve teknolojileri, soğuk şekillendirme ve döküm kalıpları, zımparalar ve lojistik hizmetleri.

 Makine, otomotiv, beyaz eşya, savunma, gemi, yan sanayi, aksesuar, metalurji, teknik hırdavat, kaplama imalat sanayi, elektrik / elektronik, otomasyon, teknik servis, bakım-onarım, yatırımcılar, mühendislik grupları, finans kurumları ve akademik kuruluşlar başlıca ziyaretçi profilini oluşturuyor.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s