GERMEN ELEKTRONİK

 

Germen ürünleri başta IT sektörü olmak üzere tekstil makineleri, CNC ve lazer kesim makineleri, bilişim, otomotiv sektörü, sağlık ve medikal sektörleri, denizcilik ve tersaneler, rüzgar ve diğer yenilenebilir enerji projelerinde ve daha bir çok sektörün yanı sıra konutlarda da kullanılıyor.

Halihazırda tasarlanmış ve üretimi süren ürünlerinin iyileştirme ve geliştirme çalışmaları devam ediyor. Tamamıyla yerli üretim yapan Germen Elektronik, gelişmenin ve büyümenin en önemli şartı olan Ar-Ge çalışmalarına önemli kaynaklar ayırıyor.

Tamamen yerli tasarım ve üretici olarak 16 yıldır hizmet veren firma; iş ilişkisi içerisinde olduğu müşterilerinin donanım yatırımlarını koruyabilmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve yeni geliştirdikleri KGK sektöründe son teknoloji ürünlerini kullanıma sunuyorlar. Teknolojiyi kopyalayan değil üreten bir firma olma ilkesinden hareketle geçmiş yıllarda hız verdikleri Ar-Ge çalışmaları sonucunda; Sayısal İşaret İşlemci (DSP) Kontrollü, IGBT Doğrultuculu, Geniş Giriş Gerilim Aralığı’na sahip ve Güç Faktörü Düzeltmeli (PFC) cihazlarını kullanıcılara sunmuş bulunuyorlar. Bahsi geçen ürünler KGK sektöründe son teknoloji olarak nitelendiriliyor.

• Yüksek Giriş Güç Faktörü (>99)sayesinde şebekeyi bozucu etkisi yoktur, kendi hattı için kompanzasyon panosu gerektirmez, On-Line konumda 94’e varan yüksek verimiyle elektrik tasarrufu sağlar. IGBT Doğrultuya sahip olan Blue Line Serisi UPS’lerimizde aynı zamanda Giriş Güç Faktörünün 0.99 olması; şebekeden daha az enerji çekilmesi, dolayısıyla tesisatta kullanılan sigorta, kesici ve kablo kesitlerinin daha düşük seçilmesi demektir.

• VFI-SS-111 standardında giriş voltaj ve frekansından bağımsız çalışma özelliği ile şebekenin voltajı ve frekansından tamamen bağımsız enerji üretir, dolayısıyla kendisine bağlı bulunan cihazlar, kesintisiz olarak kusursuz bir gerilim ve frekans ile beslenerek çalışmaya devam eder. (Gerçek Tam Sinüs Çıkış Dalga Formu, Düşük Harmonik Distorsiyon)

• Yıldırım ve aşırı gerilim sıçramalarına karşı özel EMC Filtreleri içerir. Acil durumlarda gerektiğinde şebekeyi, gerektiğinde yükü ve gerektiğinde tüm sistemi ayırma işlemi ile derhal kapatmak ve korumaya alma fonksiyonuna sahiptir.

• Geniş Giriş Gerilim Aralığına sahiptir (80-280 V.AC): Şebeke Voltajı 80 Volt’a düştüğünde yükün 25’ini, 110 Volt’a düştüğünde yükün 50’sini, 140 Volt’a düştüğünde ise yükün 75’ini, 160 Volt’tan itibaren ise aküden besleme yapmadan ve akülerini şarja devam ederek çalıştırabilir.

• Ağlarda uzaktan izleme ve güvenli kapatmak için RS232 seri portundan haberleşme: Network üzerinden ya da seri arabirim üzerinden izlenebilecek ve kontrol edilebilecektir.

• Statik ve Manuel Bypass: Akü değişimi veya bakım gerektiğinde Manuel Bakım Bypass anahtarı devreye alınarak yükün bu esnada kapanmadan kesintisiz çalışması sağlanır. Akıllı Şarj Sistemi ile akülerin uzun ömürlü olmasını sağlar.

• Blue Line Serisi güç kaynaklarımız içindeki her türlü arızayı ışıklı ve sesli alarm olarak verecektir. Giriş şebekesi kesildiğinde mutlaka sesli alarm verecek ve bu sesli alarm susturulabilecektir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s