AUTODESK SAYISAL MODELLEME ÇÖZÜMLERİ

Pendik Divan Otel Asia’da, Autodesk ve Türkiye Dağıtıcısı SAYISAL GRAFİK tarafından organize edilen ve tüm gün süren etkinlikte, Autodesk Sayısal Modelleme Çözümleri ve Teknolojileri tanıtıldı. İmalat Sektörü profesyonelleri, Pendik Divan Otel Asia’da gerçekleştirilen etkinlikte bir araya geldi ve Autodesk Sayısal Modelleme Çözümleri ve Teknolojileri hakkında bilgi aldı.

Öğleden önceki genel oturumda, Autodesk Sayısal Modelleme Çözümlerinin temeli olan Autodesk Inventor canlı olarak katılımcılara tanıtıldı. SAYISAL GRAFİK tarafından gerçekleştirilen bu sunumda, Autodesk Inventor’un yanı sıra, 2 boyutlu mekanik konstrüksiyon resimleri üretim aracı AutoCAD Mechanical ve elektrik kontrol diyagramlarının çizimi için kullanılan AutoCAD Electrical yazılımları bir proje merkezinde, katılımcılara sunuldu.
Öğleden sonra ise, üç paralel oturum ile Kalıp Tasarımı ve Analizi, Endüstriyel Ürün Tasarımı ve Veri Yönetimi araç ve çözümleri Autodesk Yetkili Satıcıları ve İş Ortakları tarafından tanıtıldı.

Kalıp Tasarımı konusunda, Autodesk Yetkili Satıcılarından AB CAD CAM şirketinden Yusuf Gören, Autodesk Inventor Tooling ile kalıp tasarımı konusunda canlı bir gösterim sundu. Autodesk Yetkili Satıcılarından BİLTİM ise Genel Müdür Ruşen Mutlu ve Teknik Sorumlu Abdullah Kılıç ile kalıp analizi konusunda dünyanın kabul görmüş ürünlerinden Autodesk Moldflow çözümünü tanıttı.

Üçüncü oturum olan Veri Yönetimi oturumu ise Autodesk Yetkili Satıcılarından ALTAR ile Model Business Solutions şirketlerinin tanıtımları ile gerçekleştirildi. ALTAR’dan Ürün Sorumlusu Fatih Uluğ, Autodesk Vault Manufacturing ile Autodesk Veri Yönetimi araçlarını tanıttı. Model Business Solutions şirketinden Atila Zeybek, Autodesk Inventor üzerinde gerçekleştirdikleri ERP çözümünü katılımcılara sundu.

Endüstriyel Ürün Tasarımı konusunda, Autodesk Yetkili Satıcılarından INFOTRON Teknik Sorumlusu Onur Ali Akın, Autodesk Alias ve Autodesk Showcase yazılımlarını canlı olarak katılımcılara sundu.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s