BORUSAN MAKİNA

Geçen yılın sonunda hizmete giren çağrı merkezinin Borusan Makina’nın yüksek müşteri memnuniyeti konusunda aldığı başarılı sonuçlarda önemli bir payı bulunuyor. Çağrı merkezinde arayanları ürünler, yeni uygulamalar ve kampanyalar hakkında bilgilendirebilecek uzman görevliler bulunuyor. Güçlü bir altyapı ile hizmet veren çağrı merkezine Borusan Makina müşterileri 0 212 444 1 228 (0 212 444 1 CAT) numaralı telefondan ulaşabiliyorlar. Yüksek müşteri memnuniyeti elde etmek amacıyla bugüne kadar gerçekleştirdiği başarılı uygulamalar Borusan Makina’ya ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi belgesini kazandırdı. Müşterilerini dinleyen Borusan Makina, 4 saat içinde şikâyetle ilgili çalışmaya başlamayı ve maksimum 7 iş günü içinde de sorununa çözüm bulmayı hedefliyor.

ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi belgesini uzun soluklu bir çalışma sonucu elde ettiklerini belirten Borusan Makina İcra Komitesi Üyesi ve Türkiye İş Makinaları Direktörü Murat Erkmen, şunları söyledi:

“Müşteri ilişkilerimizde şeffaflık ilkesi ile tüm memnuniyetsizliklerin çözüme kavuşturulmasını temel ilke olarak benimsiyoruz. Bunun için bize iletilen tüm talep ve şikayetleri titizlikle değerlendiriyoruz. Müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede yanıt ve çözüm sunma güvencesi veriyoruz. Bugüne kadar bu kanalda sürdürdüğümüz çalışmalarımızın başarısını ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi belgesi ile kanıtladık. Yüksek müşteri memnuniyeti elde etmek için önümüzdeki dönemde de en yeni uygulamaları hayata geçirmeyi sürdüreceğiz. “

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s