MEPAŞ

1983 yılında kurulan Mepaş, paslanmaz çelik ürünleri ithalatı ve yurtiçi satışı konusunda faaliyetlerini sürdürüyor. Yaptığı makina yatırımlarıyla istikrarlı büyümesini sürdüren firma, Bystronic Byspeed 3015 4400VV CNC laserli kesim tezgahını da makina parkuruna ekledi.

Paslanmaz çeliğin kullanım alanlarının ve yöntemlerinin dünyada ve Türkiye’de hızlı bir biçimde genişlediğini aktaran Mepaş Paslanmaz Çelik Tic. ve San. Ltd. Şti. Genel Müdürü İsmail Hakkı Şahin, “Geniş ürün yelpazesi ve yüksek kapasiteli depolama üniteleriyle sektördeki payını ve müşteri memnuniyetini her geçen gün artıran firmamız; hem değişimin öncüsü olmak, hem de sürekli artan farklı müşteri ihtiyaçlarına doğru çözümler üretebilmek adına yatırımlarına devam ediyor. 2005 yılında, DES Sanayi Sitesi’nde yer alan ve 700 metrekare kapalı alana sahip paslanmaz çelik ürünleri satış, yarı mamul imalat ve işleme merkezini hizmete aldık. Samandıra’da da, 800 metrekare alana kurulu imalat ve montaj merkezimizi faaliyete geçirdik. Toplamda bin 500 metrekare büyüklüğe sahip tesislerimizle müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunuyoruz” diye konuştu.

Mepaş olarak; başta makina, otomotiv, kimya ve gıda sanayii olmak üzere, tüm sektörlerdeki üretim süreçlerini göz önüne aldıklarını bildiren Şahin, şöyle devam etti: “Tüm bu sektörlerde, hammadde tedarik aşamasından yarı mamul üretimine tüm ihtiyaçlara yanıt verebilmek adına hizmet alanımızı genişleterek, makina parkımızı oluşturduk ve üretim bandını faaliyete geçirdik. Bu süreçte, Bystronic Byspeed laser tezgahını makina parkurumuza kattık. Bunun yanında; satış ve işleme merkezi, geliştirilmiş son teknoloji donanımına sahip laser kesim, plazma kesim, giyotin kesim ve abkant büküm üniteleriyle firmamız, tedarik ve üretimin tüm süreçlerinde uzman kadrosu ile çözüm ortağı olma vizyonunu uygulamaya koymaktadır.”
Hassas ölçülerde bile yüksek laser kesim kalitesi, satış sonrası servis hizmeti ve geliştirilebilir modifikasyon imkânları, cihazın zamanı optimum verimlilikte kullanması gibi birçok nedenden dolayı, yatırım tercihimizi Bystronic Byspeed 3015 4400WCNC’den yana kullandık.
Bystronic Byspeed 3015 4400W CNC laser kesim makinasını tercih etme nedenlerini de açıklayan İsmail Hakkı Şahin, şunları söyledi: “Tercih sebeplerimizin başında, Bystronic markasının sektördeki öncü teknolojik altyapısı ve yüksek hizmet kalitesi geliyor. Byspeed serisinin farklı ölçülerde bile hızlı ve yüksek kesim kalitesi sunmasının, hizmetlerimize yansımasının optimum olacağına dair öngörümüz de, bir diğer tercih sebebimizi oluşturuyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s