KORTEK ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

Güney Kore ve İtalya’daki önemli markaların ürünlerini sunan ve Türkiye temsilciliğini yapan Kortek Endüstriyel Ürünler Dış Ticaret Ltd. Şti. Satış Müdürü Yunus Can Yeşilyurt, yapmış oldukları çalışmaları ve sektöre ilişkin değerlendirmelerini dergimizle paylaştı.

7 Yıldır Sektörde Emin Adımlarla İlerliyoruz
20 yılı aşan sektör deneyimine sahip F.Rüştü Erbilek tarafından 2004 yılında metal işleme sektöründe üretim yapan firmaların faaliyet gösterdiği İMES sanayi sitesinde kurulan KORTEK metal işleme, demir çelik, cam ve boru sektörlerine kesici takımları, kesici uçları (karbür, seramik, PCD, CBN),takım tutucular,tahrikli takımları, endüstriyel aşındırıcıları, karbür ringler gibi ürünleri pazarlamaktadır.

Önemli markaların Temsilciliğini Yürütüyoruz
Söz konusu sektörlere, hem kendi markalı ürünlerini hem de Türkiye temsilciliğini yürüttüğü uluslararası önemli markaların ürünlerini sunan firmamızın Türkiye temsilciliğini yaptığı markalar şunlardır;

– KORLOY / G.Kore (Kesici takımlar ve karbür uçlar)
– SSangyong / G.Kore (Seramik Uçlar)
– EHWA / G.Kore (Endüstriyel Aşındırıcılar, PCD ve PCBN kesici uç ve takımlar, Taş düzeltme elmasları)
– DINE / G.Kore (Takım Tutucular)
– MT / İtalya (Tahrikli Takımlar)
– Sassatelli / İtalya (Sabit ve Döner punta ve Diş çekme aparatları)

Bu geniş ürün portföyü, Türkiye genelinde hizmet veren 10 yetkili satıcımız aracılığı ile İstanbul ve sanayinin yoğun olduğu Bursa, Ankara, İzmir, Eskişehir, İskenderun, Adana, Kocaeli ve çevre illerine etkin bir lojistik hizmeti ile sunulmaktadır.

Temel ilkemiz ‘’kazanmak için önce kazandırmak’’ 
‘’Kazanmak için önce kazandırmak” gerektiği temel ilkemiz olup müşterilerimizin her türlü talepleri doğrultusunda ürün deneme ve uyum çalışmaları en hassas şekilde yürütülmekte ve farklı sektörlerde üretim yapan firmaların verimliliğini en üst seviyeye getirmek hedeflenmektedir. Bu amaçla da ürün bulunurluğunu sağlamak için uygun seviyelerde stok tutulmakta ve müşterilere teknik hizmet vermek üzere de yetkin ve donanımlı mühendis kadrosu bulundurulmaktadır.

Lider kuruluşlardan biriyiz
Bayilerimize ve tüm satış ekibimize mevcut ürünler ve yenilikler hakkında periyodik olarak verilen eğitimlerimiz, müşterilerimiz için hazırladığımız sektöre özel sunumlarımız ile bu alanda lider kuruluşlardan biri konumundayız.

Yurtdışı ticari ilişkilerimizi daha üst noktalara taşımayı hedefliyoruz 
Türkiye ekonomisinin son yıllarda gösterdiği olumlu performans ve büyüme hızı bizimde gelecek döneme bakışımızın olumlu olmasını sağlıyor. 2012 yılında da büyümemizi sürdürmeyi, yeni iş ortaklıkları kurarak ülkemizin ticari potansiyelini arttırmasına katkıda bulunmayı ve yurtdışı ticari ilişkilerimizi hem ihracat hem ithalat açısından daha üst noktalara taşımayı hedefliyoruz.

Sektöre ve sektörün ihtiyaçlarına hakimiz
KORTEK olarak temel amacımız; müşterilerimizin verimliliğini artırarak karlılıklarını artırmalarını desteklemek öte yandan temsilciliğini yürüttüğümüz iş ortaklarımız içinde büyüme sağlamaktır. Çalıştığımız tüm sektörler için, özel eğitilmiş, sektöre ve sektör ihtiyaçlarına hâkim, gerekli teknik bilgiye sahip kadromuz, müşterilerimize en iyi danışmanlık ve teknik desteği kusursuz bir hizmet anlayışı ile sunmaktadır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s