YENİ YIKIM ROBOTU

Ülkemizdeki yıkım işleri, bilhassa kentsel dönüşüm projesiyle hızlanmış, özellikle dar alanlarda ve bina içlerinde emniyetli, seri ve etkili çalışabilecek yıkım robotlarına duyulan ihtiyaç artmıştır. 18,6 kW elektrik motora sahip Avant’ın yeni yıkım robotu Avant 185, 79 cm genişliğiyle en dar kapılardan bile kolayca geçebilmektedir. Kendi etrafında 360º dönebilen yeni Avant 185 yıkım robotu, 5,5 mt’ye kadar uzayan teleskopik bomu ve uzaktan kumandasıyla yıkım işleri için sektörün beklediği en ideal çözümdür.

Avant 185, sürekli 360º dönüş kabiliyetiyle kullanıcı dostu bir yıkım robotudur. Paralel sürüş ve uzayan bom, operatörün kullanım rahatlığını arttırır. Buna ek olarak, taşınmasını kolaylaştırmak için üst kısmı kolayca çıkartılabilmekte ve yeniden takılabilmektedir.

2013 yılının Nisan ayında Finlandiya’da lansmanı yapılan Avant 185 Yıkım Robotu, Türkiye’de Rekarma Makine A.Ş. güvencesiyle ve cazip tanıtım fiyatlarıyla piyasaya sunulmaktadır.

Kullanım kolaylığı, uzaktan kumandası ve ameliyat hassasiyetinden tam gaz ayara kadar 5 hızlı hareket kabiliyeti her yere ve zamana uyumu kolaylaştıran özelliklerden bazılarıdır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s