VOLVO

Volvo İş Makinaları, Auto Sueco Coimbra Grup ile imzaladığı anlaşma ile Türkiye’deki Volvo iş makinalarının dağıtım, satış ve satış sonrası hizmetleri sorumluluğunu ASC Grup’a vermiş ve böylece Türkiye’deki varlığını güçlendirmiş bulunmaktadır. 

ASC Grup, Volvo’nun en büyük ve en başarılı iş ortağı olup, Türkiye’de de iş makinalarının satış ve satış sonrası tüm sorumluluğunu alarak, diğer pazarlarda yarattığı güçlü imajını, sağlayacağı hizmetler ile Türkiye’de de gösterecektir.ASC Grup, halihazırda Amerika, İspanya, Portekiz başta olmak üzere bazı Afrika ülkelerinde de Volvo ürünlerinin temsilciliğini yapmaktadır. 

Bugün, Volvo Otomotiv Türk Ltd Şti., iş makinaları, kamyon, deniz ve jeneratör motorları olmak üzere farklı bölümlerden oluşmaktadır. Bu yeni yapılanmayla birlikte Volvo Otomotiv Türk şirketi, ASC Türk olarak aynen devam edecek olup, diğer adı geçen iş birimleri yeni bir Volvo şirketi altında toplanacaktır. 

Volvo İş Makinaları başkanı Lars Haglund da yaptığı açıklamada “Bu anlaşma ile Türkiye’de sağlayacağımız yeni gelişmeler adına büyük heyecan duyuyoruz. Türkiye, Volvo İş Makinaları ve ASC Grup için çok önemli bir Pazar durumundadır. Bugüne kadar sağlanan başarılar, bundan sonraki yatırım planları da dikkate alındığında bize heyecan vermektedir ve pazardaki etkinliğimizin daha da artacağının göstergesidir” dedi.

ASC Grup başkanı Ricardo Mieiro yaptığı açıklamada, “Global krizin dünyada  her tarafı olumsuz  etkilediğini görüyoruz ancak Türkiye pazarı, kayda değer   iyileşme gösteren nadir pazarlardan biri durumundadır ve pazar şartlarının iyileşmeye devam etmesini bekliyoruz ” dedi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s