ÇEMAŞ DÖKÜM

Artan üretim kapasitesiyle taleplere daha hızlı yanıt vermeye başlayan Çemaş, Netsis ile adım attığı ERP projesiyle iş süreçlerini bütünleşik bir yapıya kavuşturacak.

Çemaş Döküm, Netsis danışmanlığında gerçekleştirilecek ERP projesi ile uluslararası rekabetteki konumunu güçlendirmeyi hedefliyor. Kurumsal yazılım sektörünün öncü ismi Netsis`in RedCode Enterprise uygulamasının devreye alınacağı proje, operasyonel süreçleri izlenilebilir kılarken, maliyet kontrolü avantajı sağlayacak.

Çimento ve maden sanayilerine öğütücü eleman, otomotiv ve beyaz eşya sanayilerine de döküm parça üretimiyle yüksek miktarda ürün sunan Çemaş, kurumsal kaynak planlaması sürecini Netsis`den sağladığı yazılım yatırımı ile destekleyecek.

Proje ile müşteri memnuniyeti, maliyet kontrolü ve operasyonel süreçlerde iş yükünün azaltılması planlanıyor. Üretimde kalitenin artırılmasını sağlayacak Çemaş Döküm, kritik iş hedeflerine ulaşırken teknoloji desteğini yanına alacak.

Müşteri ilişkilerinden tedarik zincirine, finanstan planlamaya kadar tüm süreçlerin denetim altında tutulması hedeflerini destekleyecek. Uluslararası standartlara uygun bir ürün olan RedCode ile tüm süreçlerini entegre eden Çemaş, etkin maliyet kontrolü yanı sıra çoklu dil desteği ve çoklu para birimi avantajı sağlayacak.

Halka arz sonrasında üretim kapasitesini artıran Çemaş Döküm, iç pazardaki sağlam konumunun yanı sıra 20 ülkeye yaptığı ihracatla öne çıkıyor. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s